درباره ما

شرکت ایران زاک با بیش از 50 سال سابقه در تولید انواع آدامس، فعالیت خود را از سال 1351  با بهره گیری از تجربه تولید آدامس های خروس و مینو در کشور و با تجهیزاتی جدیدتر، در شهر صنعتی البرز واقع در استان قزوین آغاز نمود. نام ایران زاک برگرفته از  ترکیب نام کشور عزیزمان ایران و نام خانوادگی سه سرمایه گذار موسس شرکت بود. اولین محصول ایران زاک آدامس با نام تجاری میخک بود که با شعار دندان های سالم و رفع درد دندان به بازار عرضه شد. پس از آن برند اینا (اینا در زبان آذری به معنای نشاط است) معرفی و مجموعه ی وسیعی از انواع مختلف محصولات تحت این برند به بازارهای داخلی و خارجی عرضه گردید.  این شرکت از سال 1382 با بهره گیری از دستاوردهای دانش مهندسی محصول و با به کارگیری بهینه ماشین آلات،  گامی بلند در ایجاد تنوع محصول و افزایش بهره وری تولید برداشت. تولید آدامس بدون قند و آدامس با قند کاهش یافته از سال 1385 نقطه ی عطفی در توسعه و پیشرفت ایران زاک محسوب می گردد.

در طی ۵۰ سال فعالیت تولیدی، همواره تلاش نموده ایم رضایت مشتریان را جلب نموده و به حفظ سلامت جامعه پایبند باشیم و باور داریم دوام، توسعه و پیشرفتمان مرهون دستان توانمند پرسنل کارآزموده در خانواده ی ایران زاک می باشد. بهره گیری از دانش به روز در کنار همت و خلاقیت از ارزش های اصیل سازمانی ماست که با کمک آن در مسیر فتح قله های موفقیت از تنگناها عبور نموده ایم.  دانش فنی بومی در تولید انواع آدامس، تنوع بالای  محصولات تولیدی، آزمایشگاه های مجهز و همکاری با تامین کنندگان معتبر جهت توسعه فنی  از دیگر مزیت های رقابتی ما محسوب می گردد.

در حال حاضر شرکت ایران ایران زاک به عنوان یکی از سه تولید کننده اصلی آدامس در کشور طیف وسیعی از آدامس های با قند و بدون قند را در فرم های استیک، نیم استیک، دراژه، قلقلی، سکه ای، بادکنکی و جرقه ای در برند های مختلف به بازار عرضه می نماید. همچنین تولید آدامس برای سایر شرکت ها از دیگر گام های بلند ما در راستای ارتقا تولید ملی می باشد.